Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Azzardo

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники Azzardo для внутрішнього та зовнішнього освітлення


Бренд Azzardo постійно розвивається і розширює сферу своєї діяльності, але головна мета залишається створити світильники Azzardo з акцентом на приємний дизайн, а також на практичне використання. Завдяки цьому створюється сучасне освітлення Azzardo, яке виглядає красиво і в той же час ідеально виконує свою функцію. Ви можете вибрати сучасні та класичні світильники, які відрізняються точністю виготовлення та оригінальним зовнішнім виглядом.


Компанія заснована в 2002 році в Польщі. Незважаючи на якісне освітлення, компанія отримала широкий попит серед покупців в Європі тільки в 2013-2015 роках. Люстри Azzardo та інша продукція освітлення відносяться до споживчого сегменту освітлення. Компанія не виробляє світильники чи лампочки для промисловості, орієнтується тільки на побутового користувача. Кожна нова колекція внутрішнього освітлення Azzardo має десятки світильників, які дуже схожі за дизайном та конструкцією.


На сьогоднішній день ми пропонуємо світильники не тільки для освітлення всередині будинку, але й для зовнішнього освітлення Azzardo. Це може бути стельові світильники для вулиці, чи настінні бра, які можна встановити в терасі чи в літній кухні. Люстри Azzardo можна використовувати в різних приміщеннях: на кухні, в спальні чи у вітальні. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете світильники та люстри для внутрішнього чи вуличного освітлення Azzardo за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i