Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
Купуйте за 3 500 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Вуличне освітлення - Maytoni

Katalog venkovky
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів
У нас немає товарів для цієї комбінації фільтрів.
Будь ласка, змініть фільтр або спробуйте пошук.

Опис категорії

Зовнішнє освітлення

Зовнішні світильники, безсумнівно, є однією з перших речей, які відвідувач побачить, прийшовши в ваш сад або на терасу. У минулому зовнішнє освітлення не дуже враховувалося при плануванні екстер'єру, сьогодні все по-іншому. Клієнти висвітлюють вхід до будинку, скульптури в саду або територію навколо басейну. Найпопулярнішими є зовнішні світильники з датчиками руху, а потім ті, які взагалі не споживають електрики – світильники на сонячних батареяхЗовнішнє освітлення з датчиком (часто використовується як зовнішнє освітлення з датчиком) в основному використовується для гаражів або вхідних дверей. Якщо ви хочете ефективно освітлити терасу, ми рекомендуємо зовнішні настінні світильники, зовнішнє світло над дверима, зовнішні лампи або зовнішні ліхтарі.
 

Світлодіодне зовнішнє освітлення

Освітлення саду сприятиме загальному пожвавленню зовнішнього вигляду будинку, і ваш сад придбає зовсім інші розміри. Оскільки багато світильників містять світлодіодні чіпи або світлодіодні лампочки, вам не потрібно турбуватися про високі рахунки за електрику. Таке спеціально адаптоване освітлення називається світлодіодним зовнішнім освітленнямСвітлодіодні зовнішні світильники можна використовувати для зовнішнього освітлення внутрішнього дворика або освітлення будинку. Можливості зовнішнього освітлення дійсно незліченні. Тому вибирайте правильний зовнішній світильник і хваліться відвідувачам і перехожим своїм майстерно освітленим садом. У нашому інтернет - магазині ви знайдете дійсно багатий вибір світильників - зовнішній настінний світильник, зовнішній підвісний світильник і безліч інших видів зовнішнього освітлення.

 
Зовнішні точкові світильники

Хоча може здатися, що точкові світильники - це область інтер’єру, ви також можете зустріти цей тип освітлення в саду. Точкове зовнішнє освітлення найчастіше відбувається у вигляді "стрижнів", які мають з одного боку шип для вставки в землю, а з іншого боку джерело світла. Зовнішні точкові світильники, наприклад, можуть допомогти освітлити садові статуї або чагарники. Як і всі зовнішні світильники, зовнішні прожектори мають захист від попадання води, тому вам не доведеться турбуватися про них навіть у дощову погоду.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.