Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Лампочки

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Інтелектуальні RGB лампочки Immax NEO


Розумні лампочки Immax NEO використовують технологію ZigBee. Ви можете керувати інтелектуальними лампочками Immax NEO за допомогою пульта дистанційного керування та програм для мобільних пристроїв. Звичайно, це світлодіодні смарт лампочки Immax NEO, так що ще ви заощадите і на їхньому використані. Якщо ви хочете створити приємну атмосферу вдома або оживити свій будинок кольоровим освітленням, ідеальне рішення – це почати використовувати RGB лампочки Immax NEO, будьте впевнені.


Купити LED кольорову лампочку Immax NEO — це правильний крок для модернізації вашого будинку. Більшість людей на сьогоднішній день, які обирають лампочки Immax NEO, розуміють шкоду, яку спричиняють застарілі лампи розжарювання для очей та навколишнього середовища. Ще світлодіодні лампочки Immax NEO набагато економніші у користуванні. Забудьте про звичайні лампи розжарювання, зараз настала нова ера LED лампочок Immax NEO, кожна світлодіодна розумна лампочка може замінити декілька або навіть до 9 звичайних ламп розжарювання.


Рекомендуємо обирати діодні лампочки Immax NEO задля економії, комфорту та використання сучасного освітлення. Світлодіодна розумна лампочка Immax NEO потужність у 7 Вт здатна замінити звичайну лампочку розжарювання на 40 Вт, а розумна лампочка у 8 Вт замінить звичайну лампу на 60 Вт. Це дуже знизить ваші витрати на електроенергію. Керуйте інтелектуальними лампочками Immax NEO з комфортом, за допомогою пульта керування або вашого смартфону.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.