Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Сільванія

Vendor 8
  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Сільванія

Виробник SYLVANIA, який зараз знаходиться в Будапешті, Угорщина, був заснований на початку 20 століття в американському місті Бостон. Ця компанія є флагманським брендом Feilo Sylvania Group, яка належить Shanghai Feilo Acoustics. Світильники виробляються в Бельгії, Німеччині, Франції та Великобританії вже більше 100 років. Завдяки більш ніж столітньому досвіду у сфері ламп та освітлення, компанія є провідним у світі постачальником рішень для споживчого, професійного та архітектурного освітлення. Компанія проектує, виробляє та встановлює рішення щодо освітлення, а також інновує індивідуальні процедури з технологічної точки зору.

 

Сильною стороною цього виробника є знання в області енергоефективних рішень, пов’язаних зі світлодіодами та IT, які можуть заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі. Світлодіодні світильники та лампочки від SYLVANIA невпізнанно змінять ваш інтер'єр і освітлять дорогу для бізнесу. За останні кілька десятиліть компанія застосувала свої знання та досвід у сотнях складних проектів освітлення, від підприємств до приголомшливих міських ландшафтів. Компанія відповідає найсуворішим міжнародним стандартам управління якістю ISO 9001. Компанія має в своєму розпорядженні акредитовані вимірювальні лабораторії, які забезпечують суворий контроль усіх процесів і забезпечують високі стандарти досконалості. Продукти та рішення використовуються в широкому діапазоні застосувань, включаючи логістику та промисловість, офіси, роздрібну торгівлю, гостинність, музеї та галереї, освіту, житлові та побутові будинки.

 

До найважливіших клієнтів належать: Музей дизайну, Будапештський готель Hilton, Volvo, Pod, Euler Hermes Real Estate, Municipality Bouscat, Luxaviation Group, Loyn & Co, V Bahrain Theatre, Nanpu Bridge, London Wall, Pairi Daiza Castle та багато іншого.

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i