Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні лампочки

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

LED лампочки Tuya SmartHome - розумне освітлення вашого дому


За допомогою розумних лампочок Tuya SmartHome ви дійсно зможете зробити ваше життя ще більш комфортним. Не треба буде вставати та тягнутися рукою, щоб вимкнути світло. Інтелектуальні лампочки Tuya SmartHome мають керування голосом чи за допомогою додатку у вашому смартфоні. Ви зможете виключати чи включати світло, робити колір лампочки більш яскравим або навпаки затемнити і все це використовуючи програму в телефоні. Уявіть, як смарт лампочки Tuya SmartHome змінюють наше життя в кращу сторону.


Завантажуйте спеціальний додаток для управління RGB лампочками Tuya SmartHome та керуйте лампочками дистанційно. Кольорові лампочки Tuya SmartHome мають всередині спеціальні світлодіоди, які можуть бути кольоровими та датчик, на який приходить сигнал з пульта керування чи з вашого смартфону. Ви можете використовувати лампочки Tuya SmartHome у всій квартирі, створивши систему управління освітленням. Також за допомогою смартфону можливо управління світлодіодними лампочками Tuya SmartHome з будь-якої точки світу, де є інтернет.


Уявіть, смартфон дозволяє повністю освітлити ваш дім використовуючи LED лампочки Tuya SmartHome, а за допомогою розумних камер ви можете подивитися, що відбувається у вашому домі, і якщо коїться щось погане, ви можете позвонити до поліції. Якщо ж ви будете використовувати пульт управління, то відстань до діодних лампочок Tuya SmartHome повинна бути максимум 30 метрів. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є різні розумні лампочки Tuya SmartHome за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i