Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні лампочки 12V

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні лампи на 12 вольт


Вам потрібно замінити лампочку на нову? Світлодіодні лампи 12v - правильний вибір. Завдяки світлодіодній технології світлодіодні лампи 12 вольт економічні в експлуатації, мають швидкий запуск і тривалий термін служби. Ми пропонуємо світлодіодні лампочки 12в для автомобілів (наприклад, світлодіодні лампочки H3 12 В) або для класичного використання з різними цоколями, серед найбільш затребуваних є світлодіодна лампочка 12 вольт MR16 або світлодіодна лампочка G4 12V.


Світлодіодна техніка, здатна включатися використовуючи напругу 220В. На сьогоднішній день в багатьох будинках застосовуються низьковольтні світильники зі світлодіодними лампочками 12v. Cвітильники зі світлодіодними лампами 12в монтуються на натяжні та підвісні стелі. При сильному нагріванні світлового пристрою вони можуть пошкодитися. Світлодіодні лампи на 12 вольт не сильно нагріваються, що гарантує кращу безпеку.


За допомогою світлодіодних лампочок на 12 вольт ви зможете суттєво заощадити кошти на електроенергії. Світлодіодні лампи 12v застосовані у світильниках перетворюють в світло більшу частину споживаної електроенергії. Світлодіодні лампи 12 вольт видають більше світло при меншій потужності. Більшість сучасних світлодіодних лампочок 12 вольт споживають в 8-10 разів менше, ніж звичайні лампи розжарювання. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є великий вибір світлодіодних лампочок на 12 вольт на будь-який смак.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i