Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Світлодіодні лампочки E14

Vendor 7
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні лампочки з цоколем E14


Світлодіодні лампочки E14 існують у багатьох формах - з різною потужністю (наприклад, LED лампочки E14 10 Вт), з різним світловим потоком (наприклад, ЛЕД лампи Е14 1500 лм), різної форми (LED лампи E14 у формі свічки, колби або капсули) та різними виробниками (популярні світлодіодні лампи Е14 Philips). Також доступні димерні світлодіодні лампочки з цоколем Е14 або прожекторні лампочки.


Для маленьких і вузьких плафонів побутових світильників застосовуються світлодіодні лампи з цоколем Е14. LED лампочки з цоколем Е14 заслуговує особливої уваги. Справа в тому, що лампи з ниткою розжарювання з таким менше, ніж звичайний цоколь Едісона практично в два рази і має всього 14 мм діаметр. З-за його мініатюрності цоколь е14 назвали міньйон, що походить від французького «крихітний».


Але не тільки в цьому полягає особливість led лампи з цоколем Е14, не тільки в «міньйон – крихітному цоколі», хоча і зумовлює сутність – цілий ряд обмежень. Справа в тому, що лампи розжарювання з цоколем е14 випускалися, як декоративні лампи для декоративних світильників – вузькі плафони або плафони з маленьким отвором не більше 5 см. Діодні лампочки Е14 набагато кращі ніж лампи розжарювання з таким же цоколем, вони освітлюють інтенсивніше та економніші у використанні. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є багато діодних ламп Е14 за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i