Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Steinel

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення Steinel - світильники, ліхтарі для зовнішнього освітлення


Розумне використання енергії. За допомогою цього бачення компанія винайшла перший у світі сенсорний світильник Steinel 20 років тому. Сьогодні компанія виробляє та розробляє всесвітньо відоме зовнішнє освітлення Steinel в 6 місцях Європи. Метою STEINEL було не лише бути екологічно чистими, але й заощадити гроші та забезпечити клієнтів комфортом у вигляді автоматичного перемикання світла завдяки низькому споживанню енергії. Таким чином компанія намагається створити ідеальне для користувачів освітлення Steinel. Тому не дивно, що світильники з датчиком Steinel зараз є великою тенденцією.


Бренд Steinel використовує найсучасніші комп'ютерні технології, щоб досягти поєднання функцій та дизайну світильників, тому їх продукція неодноразово нагороджувалася за відмінний дизайн та функціональність. Як єдиний інтернет-магазин, ми маємо на складі 90% світильників Steinel. Прожектор з датчиком руху – це один із найпопулярніших товарів вуличного освітлення Steinel. Він використовується для освітлення прибудинкової території та для охорони будівель, також можуть використовуватися для різних заводів та підприємств.


Вуличні ліхтарі Steinel з датчиком руху ідеально підходять для контролю ділянок та конструкцій під відкритим небом, як фасадів будівель чи саду біля вашого будинку. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете обрати світильник Steinel, який підійде саме вам та за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i