Порівняти
Увійти
Реєстрація
Levý banner
Pravý banner

Телефонуйте нам, ми тут для вас

093 152 21 99 (Пн-Пт, 7-15:30)
Меню


0 0 грн
Купуйте за 3 500 грн
і доставка буде БЕЗКОШТОВНО.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Садові лампи - MW-LIGHT

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Садові світильники підходять не лише для саду, але і для терас


Садові світильники не тільки забезпечують комфортне перебування та кращу орієнтацію в саду, але також здатні цілий сад гармонійно поєднати. Сучасні стилі в галузі освітлення приносять не лише естетичне, але й функційне освітлення саду, беззаперечним доказом чого є садові ліхтарі.


Наразі популярними є два види садових ламп – світлодіодна садова лампа або вуличний садовий світильник з датчиком руху. Є різні види світильників: садові світильники на сонячних батареях (садові сонячні світильники) і садові світильники на звичайних батарейках. Якщо у ваш сад протягом дня потрапляє багато сонячного світла, радимо розглянути купівлю садових ліхтарів на сонячних батареях. Головною перевагою садових ламп є висока ударостійкість та тривалий термін роботи. Освітлення подвір’я з датчиком має перевагу в тому, що вмикається одразу після того, коли ви наближаєтесь – це робить його незамінним помічником біля в’їзду або вхідних дверей.


Садове освітлення – це не лише вулична садова лампа чи світильник. Для освітлення саду підходить будь-який світильник з категорії вуличного освітлення, де світильники мають свої особливості та різноманітні способи розміщення. Саме тому вони підходять для освітлення різних частин екстер’єру.

Акції і новини прямо на вашу електронну пошту

Все про світло, підказки, гаджети і посібники. Час від часу може приходити прямо на електронну пошту.

Відмовитися від підписки

Copyright © 1990 - 2021 Donoci, s.r.o., Усі права захищені.