Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Розумне освітлення для дому

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Розумне освітлення будинку - сучасне інтелектуальне освітлення для дому


Ви підтримуєте сучасні технології і хочете йти в ногу з часом? Або ви просто хочете зробити своє щоденне перебування вдома приємнішим та легшим? Це дозволить вам наше розумне освітлення для дому. Однією з переваг інтелектуального освітлення будинку є можливість вибору з широкого діапазону кольорів, використовуючи димерування для регулювання інтенсивності розумного освітлення будинку. Барвисте освітлення створить романтичну атмосферу, а також допоможе з веселим святкуванням. І ви можете керувати всім цим просто за допомогою розумного будинку.


Ми також пропонуємо розумний дім Philips HUE або систему інтелектуального освітлення для дому EGLO Connect. Обидві марки гарантують якість та оригінальний дизайн. Не соромтесь і виберіть правильне смарт освітлення для дому. Система розумного будинку має декілька компонентів: освітлювальні прилади та електронні системи керування. Найбільш затребуваними в смарт освітленні будинку залишаються світлодіодні лампи.


Завдяки бездротовим технологіям, ви можете керувати смарт будинком не тільки находячись фізично в вашому будинку, а з будь-якого місця Землі. Смарт дім має багато корисних властивостей, наприклад, система розумного будинку може імітувати вашу присутність, якщо ви у відрядженні, автоматично знижувати яскравість світла та інше. Розумне освітлення для дому можна запрограмувати виконувати функції будильника, подавати сигнали про вхідні дзвінки та повідомлення.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i