Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Підлогові ваги

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Ваги підлогові механічні та електронні


У міру прогресу сьогодні ваги підлогові також змінюються. Напевно, кожен із нас має вдома класичні напольні ваги, але вони надають інформацію про вагу лише в кг. За допомогою наших розумних підлогових ваг ви матимете набагато більше інформації. Ви можете легко дізнатись про жир та воду в організмі, м’язи, кісткову масу, обмін речовин, ІМТ, вісцеральний жир, білок, ступінь ожиріння, вік тіла або вагу без жиру за один вимір. Вам не потрібно зберігати кабелі живлення, живлення подається за допомогою батарейок до підлогових ваг.


Цифрові підлогові ваги також можна підключити до смартфона за допомогою Bluetooth. Завдяки безкоштовному додатку ви можете записувати, порівнювати та контролювати свої дані. Завдяки вагам електронним підлоговим для вимірювання жиру в організмі у вас буде все під контролем. Хто не хотів би знати більше про своє тіло та здоров’я?


Як саме правильно вибрати підлогові ваги? Все залежить чи ви хочете обрати ваги підлогові механічні або ваги електронні підлоговіАналогові підлогові ваги вам обійдуться набагато дешевше ніж електронні. Механічні ваги дають результат на будь-якій поверхні, де б вони не стояли. Електронні ваги коштують дорожче, але вони мають більш точні показник та додатковий функціонал. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є багато різних підлогових ваг на будь-який смак.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i