Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

OPPLE

Vendor 7
  • Лідер продажу

Опис категорії

Люмінесцентні лампи OPPLE та стельові світильники


Бренд OPPLE був створений як сімейний бізнес більш як 20 років тому. Свій досвід прекрасно використовує вже в 70 країнах світу і сьогодні входить в число 10 провідних світових брендів. Світильники OPPLE приносять на наш ринок надихаючі рішення в області освітлення. У нашій пропозиції ви можете вибрати в основному з пропозиції стельових світильників і люмінесцентних ламп OPPLE.


У побуті, в офісах або на підприємствах часто використовуються такий вид освітлювальних приладів як флуоресцентна лампа OPPLE. Вона являє собою скляну трубку, по обидва боки якої припаяні контактні електроди. Всередині є шар люмінофора, за допомогою якого споживана енергія перетворюється в світловий потік. Головною перевагою такого освітлення є те, що люмінесцентні лампи OPPLE можуть працювати приблизно 10000 годин.


Інші освітлювальні прилади, не можуть забезпечити такий термін експлуатації і економію електроенергії, а круглі люмінесцентні лампи OPPLE споживають в 5 разів менше електроенергії і практично не нагріваються. Які саме переваги мають флуоресцентна лампи OPPLE ви дізнаєтесь далі. Люмінесцентні лампи OPPLE мають такі переваги:


  • високий ККД, набагато вищий ніж в звичайних лампах розжарювання;
  • низьке споживання електроенергії;
  • низькі температурні показники під час роботи, вони теплі, але не обпалюють.


Також в нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua в продажі є стельові світильники OPPLE.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i