Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Nanoleaf

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Розумне освітлення Nanoleaf - смарт лампочки з дистанційним керуванням


В нашому асортименті ми пропонуємо придбати освітлення бренду Nanoleaf. Це цікаве рішення для створення розумного освітлення Nanoleaf в вашій квартирі. Розумні лампочки Nanoleaf допоможуть вам керувати освітленням з будь-якого місця, де ви забажаєте. Взагалі розумне освітлення виглядає дуже модно порівняно зі звичайним освітлення, яке люди звикли використовувати на протязі всього життя. Смарт лампочками Nanoleaf можна керувати як дистанційно за допомогою пульта керування, так і за допомогою додатку в вашому смартфоні, який можна завантажити з інтернету.


Смарт освітлення Nanoleaf сумісне з Apple HomeKit, Google Assistant та Amazon Alexa. За допомогою розумних лампочок Nanoleaf, які об’єднані між собою в єдину систему, можна створити систему розумного освітлення Nanoleaf для будь-якого приміщення, як вдома, так і в офісі. Додаток для управління інтелектуальним освітленням Nanoleaf зі смартфону допоможе сформувати потрібний вам тип освітлення в залежності від ситуації. Декілька натискань і ваша кімната буде повністю освітлена за допомогою інтелектуальних лампочок Nanoleaf.


Колір смарт лампочок Nanoleaf можна вибирати за допомогою додатку для смартфону. Можна також регулювати інтенсивність світіння, яскравість і контрастність розумних лампочок Nanoleaf. В додатку для лампочок, можна відтворювати більше 16 мільйонів різноманітних кольорів і відтінків. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете придбати розумні лампочки бренду Nanoleaf за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i