Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Maytoni

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники Майтоні - освітлення для дому


Бренд Maytoni пропонує широкий спектр освітлювальних приладів - від розкішних класичних світильників Майтоні до дизайнерського сучасного освітлення. Продукція компанії продається в більш ніж 32 країнах світу. Завдяки власній дизайн-студії люстри Maytoni можуть гарантувати оригінальний зовнішній вигляд і точне виконання. Компанія особливу увагу приділяє вибору якісних матеріалів та інноваційних виробничих процесів.


Світильники та люстри Майтоні повністю відповідають європейським та американським стандартам. Якщо ви шукаєте розкішне освітлення, то світильники Майтоні саме для вас. Багатьом компаніям, які виробляють освітлювальні прилади, в наші дні складно запропонувати покупцям дійсно щось нове. Особливо, якщо сама компанія-виробник – молода і тільки нещодавно вишла на ринок. Бренд Maytoni часто порівнюють з продукцією італійських, чеських, австрійських брендів освітлення - і далеко не кожному виробнику вдасться витримати таку конкуренцію.


Засновники бренду Maytoni пішли незвичайним шляхом. При розробці своєї першої колекції освітлення Maytoni компанія не стала створювати новий дизайн, а замість цього вирішила виробляти настільні лампи Maytoni та класичні світильники в кращих традиціях італійських брендів. Суттєвою перевагою світлодіодних люстр Maytoni є низька ціна, порівняно з іншими конкурентами. В продажі є кришталеві підвісні люстри Maytoni, які покупці часто купують за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i