Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Lirio by Philips

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники Lirio - вбудоване та підвісне освітлення за доступною ціною


Бренд Lirio by Philips, що є частиною бренду Philips, пропонує повну колекцію сучасного бельгійського дизайну по всьому світу. Компанія Lirio - символ декоративних світильників Lirio з позачасовою формою та якісною обробкою матеріалів. Асортимент освітлення Lirio включає в себе, перш за все, стельові світильники Lirio – вбудовані і підвісні – і торшери Lirio.


Компанія Lirio з'явилася на світ завдяки корпорації Philips, дочірнє підприємство відомого бренду здебільшого спеціалізується на виробництві освітлювальної техніки для офісів і домашнього інтер'єру. Вдалим рішенням для сучасного будинку стане світильник Lirio, а підвісний світильник Lirio буде прекрасно гармоніювати як з класичним дизайном квартири так і з екстравагантним інтер'єром заміського будинку.


У невеликих приміщеннях, де не доречні люстри значних розмірів, прекрасно впишуться вбудовані світильники Lirio, вони стануть повітряною частиною інтер'єру, завдяки своєму зовнішньому вигляду, споти зроблять дизайн приміщення стриманим і оригінальним.однією з нових розробок компанії Lirio стали світильники Lirio на led лампах, які допоможуть оформити інтер'єр будь-якого приміщення, творчо граючи зі світлом і тінню. Led стельові світильники Lirio виконані у вигляді дуги з металевим відливом або прямокутника зі світлодіодами. Світлові прилади оснащені регулятором яскравості світла (диммером) і дозволяють економити електроенергію до 80%.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i