Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Лампи та світильники для читання з кліпсою

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Лампи для читання з кліпсою


Настільна лампа з затискачем знайде справді широке застосування у вашому будинку або квартирі. Лампу для читання з кліпсою можна використовувати, наприклад, як лампу для читання в дитячій кімнаті або спальні. Лампа для читання із затискачем має ту перевагу, що її можна прикріпити практично де завгодно - на узголів'я ліжка, на столі, на шафі. Кліпсова лампа найчастіше використовує класичні лампочки E27 або E14.


Однак іноді ми також можемо зустріти світлодіодні лампи із затискачем. LED лампи із затискачем відрізняються від класичних, перш за все, тим, що в них закріплене джерело світла. Настільні лампи з тримачем найбільше підходять для школярів. Ці лампи також називають лампотримачами або настільними лампами з штирем. І, як випливає з назви, оснащені пристроєм, який легко кріпиться до будь-якого столу.


Світильники для читання з кліпсою доступні в різних кольорах та дизайні, тому ви в нашому асортименті ви зможете обрати світильник, який вам сподобається. Кліпсова лампа стане справжнім помічником для вас. Лампа для читання з кліпсою чудово підходить для паперових та електронних книг, коли в приміщенні недостатньо освітлення. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua кожен клієнт знайде настільну лампу з тримачем за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i