Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Kinderkraft

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Дитячі ліжечка Kinderkraft - туристичні і приставні дитячі ліжечка


Дорожнє дитяче ліжечко Kinderkraft - знахідка для подорожуючої родини. Ліжко дуже легке і просто складається до компактного розміру, а невеликий розмір дозволяє помістити його в невеликий багажник. Кожне туристичне дитяче ліжко Kinderkraft призначено для батьків, які люблять подорожувати зі своїми дітьми. Дитячі ліжечка Kinderkraft дуже практичні з точки зору батьків, але відрізняються перш за все великим комфортом і зручністю. В продажі навіть буває дерев’яне дитяче ліжечко Kinderkraft.


Ми також пропонуємо приставні ліжечка бренду Kinderkraft, які стануть вашим порятунком, особливо в перші місяці життя малюка. Ви втомилися прокидатися вночі для годування? Ви хочете бути поряд з малюком, але боїтеся спати в одному ліжку з новонародженим? Приставні дитячі ліжечка 3в1 Kinderkraft будуть для вас ідеальним вибором! Розробляємо приставні ліжечка, які також можна використовувати як окремі дитячі ліжечка для новонародженого.


Скільки дітей, стільки порад по усиплянню. Однак факт в тому, що деякі новонароджені частіше прокидаються вночі, ніж інші. У такій ситуації відмінно підійдуть приставні дитячі ліжка 3в1 Kinderkraft. Їх конструкція дозволяє поставити дитяче ліжечко Kinderkraft збоку від ліжка дорослих, завдяки чому мамі не потрібно вставати і йти в інший кінець кімнати для годування. Приставне дитяче ліжечко Kinderkraft - також більш зручний варіант для батьків, у яких невелике двоспальне ліжко.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i