Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Інші світлодіодні лампи

Vendor 8
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні лампи G4, GX53, GU5.3 - різні типи цоколів для ваших потреб


Категорія інших світлодіодних лампочок пропонує лампочки менш поширених типів цоколів, наприклад, світлодіодні лампи G4, GX53 або GU5.3. Якщо ви шукаєте нетиповий цоколь, обов’язково подивіться асортимент цієї категорії. Світлодіодна лампочка G4 активно використовується для точкового освітлення, підсвічування товарів у магазинах і створення різноманітних світлових ефектів. Світлодіодні лампочки з цоколем G4 можна використовувати для різних настінних чи настельних візерунків та рамок. Суттєва перевага цих ламп в тому, що світлодіодні лампи G4 під час своєї роботи не генерують тепло – повністю вся спожита електроенергія перетворюється у світло, тому вони дуже енергоефективні.


Світлодіодні лампочки GU5.3 користуються популярністю в останній час. Світлодіодні лампочки з цоколем GU5.3 демонструють відстань між контактами в 5,3 мм. Світлодіодні лампи GU5.3 – це дійсно нове покоління ламп, які заміщують «галогенки» до 50 Вт. Такі лампи можуть працювати аж до 10 років, тому їх вигідно купувати, заміна знадобиться не скоро.


Світлодіодні лампочки з цоколем GX53 призначені для точкового освітлення приміщення. Вони мають багато плюсів у використанні і великий вибір софітів. Світлодіодні лампи GX53 мають оригінальний дизайн - шайбу з двома штирями, які розташовані один від одного на відстані 53 мм. Звідси прийшла і назва – світлодіодні лампочки GX53. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете широкий асортимент світлодіодних лампочок з цоколем G4, GX53 та GU5.3.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i