Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Fukawa

Vendor 2
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Акумулятори для авто FUKAWA за доступною ціною


Бренд FUKAWA орієнтований на виробництво акумуляторів. Компанія застосовує свій досвід у цій галузі вже більше 20 років. Акумулятори FUKAWA популярні на ринку завдяки співвідношенню ціни та якості. При виробництві акумуляторів та батарей FUKAWA продукти піддаються суворому випробуванню, щоб гарантувати максимальну довговічність та задоволеність роботою.


Автомобільні акумулятори FUKAWA мають іншу назву – свинцево-кислотні акумулятори, але зазвичай так їх ніхто не називає. Акумулятори мають доступну ціну для кожного користувача та вони дуже надійні. На що слід звертати увагу при виборі акумулятора для авто FUKAWA? Перш за все, це ємність акумулятора та його гарантія, якщо гарантія на тривалий термін, то ви можете бути впевнені, що скоріше за все, ви купуєте надійний акумулятор для автомобіля. Ще слід звертати увагу на ціну, якісний акумулятор FUKAWA не може коштувати дуже дешево.


Акумулятори для авто продаються ємністю до 10 000 Агод. Більшість батарей FUKAWA має напругу 12 Вольт. Більшість акумуляторів мають скорочений термін служби через сульфатування. Акумулятор FUKAWA може бути багато разів повністю розрядженим, не слід перейматися на цей рахунок. Радимо не викидати акумулятори після використання, вони дуже небезепечні для нашої природи. Краще продати використані автомобільні акумулятори FUKAWA в спеціальних місцях, де їх закуповують. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua регулярно діють акція на акумулятори для авто та освітлювальні прилади для вашої квартири.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i