Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Fischer & Honsel

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Освітлення для дому Fischer & Honsel


Німецька компанія Fischer & Honsel розпочала свою діяльність в 1951 році. З того часу компанія переросла і перетворилася на сучасну процвітаючу компанію. Компанія виробляє декоративне та практичне освітлення для дому Fischer & Honsel як в сучасних, так і в класичних проектах. Бренд Fischer & Honsel пропонує світильники стилю хай-так, точкові світильники (споти) та інші види освітлення.


Характерною ознакою освітлення Fischer & Honsel є висока якість. Ще однією особливістю даної торгової марки є можливість клієнта самому вибирати форму і колір плафонів, що дуже зручно можна застосувати в дизайнерських проектах. Деякі колекції світильників Fischer & Honsel є особливими напрямками в області світлотехнічної продукції. Бренд Fischer & Honsel так як пропонує клієнту самому вибирати підставу світильника (колір, форму, функціональність і т.д.) і комплектувати його стеклами різних форм і кольорів в соотвестіі зі своїми дизайнерськими рішеннями.


Компанія пропонує придбати люстри Fischer & Honsel за доступною ціною, які укомплектовані лампочками OSRAM. Настільні лампи Fischer & Honsel можна встановити на робочий стіл в кабінеті чи у вітальні, а дитячі настільні лампи підійдуть в дитячу, де ваша дитина може малювати або виконувати домашні завдання. Торшери Fischer & Honsel чудово будуть виглядати в спальні. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua є широкий вибір ламп Fischer & Honsel за ціною, яка доступна кожному.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i