Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

FARO Barcelona

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Внутрішнє та зовнішнє освітлення FARO Barcelona


Бренд FARO Barcelona - це європейський виробник дизайнерських елементів освітлення, який отримав заслужену популярність завдяки точному відстежуванню модних тенденцій ринку освітлюванних пристоїв, оригінальному стилю і відповідальному ставленню до виробництва. Купуючи світильники FARO Barcelona можна бути впевненим в якості кожної моделі. У каталозі представлені стельові, підвісні, картинні, настінні і підлогові вироби. Таке внутрішнє освітлення FARO Barcelona підійде для офісів, кабінетів, віталень, спалень і навіть ванних кімнат.


Особливе місце серед продукції цього виробника займають стельові вентилятори FARO Barcelona. Вони зроблені в оригінальному дизайні і лаконічних кольорах: чорному, білому і забарвленням під дерево. Деякі вентилятори зроблені зі світильниками, реверсивною функцією і можливістю дистанційного керування. Вуличне освітлення FARO Barcelona представлено моделями з підвищеними показниками міцності, їх корпус витримує механічні дії і складні погодні умови.


Освітлення FARO Barcelona може бути з теплою і холодною гаммою. Моделі з теплим освітленням допоможуть створити теплу і комфортну атмосферу, а вироби з холодним освітленням навпаки - додадуть яскравості і чіткості. Також не можна обійти увагою люстри FARO Barcelona. Вони мають оригінальну конструкцію, підійдуть для різноманітних інтер'єрів: лофт, хай-тек, модерн і класика. Відмінним рішенням для освітлення території будинку або саду стане зовнішнє освітлення FARO Barcelona. В асортименті бренду є настінні, стельові, підвісні, переносні і грунтові моделі, а також ліхтарі та ліхтарні стовпи.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i