Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

ЕКО

Vendor 7
  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Бортики для дитячого ліжка ЕКО


В очікуванні появи малюка на світ, батьки намагаються підготувати все як найкраще, тому бренд ЕКО пропонує придбати таку важливу річ для дитини, як бортик для дитячого ліжечка ЕКО. Дитяче ліжечко - спальне місце новонародженого, де малюк проводе більшу частину доби. Для ліжка знадоблять матрац, постільна білизна, і найважливіше – захисні бортики для дитячого ліжечка ЕКО, які будуть забезпечувати безпеку малюка під час сну. Бортики для дитячого ліжка ЕКО - прості, але корисні додатки, які убезпечать малюка від можливих травм.


ЕКО бренд виготовляє якісні бортики з не гострими кутами, тому дитина не зможе отримати пошкоджень. Бортики ЕКО – це ефективний захист для дитячого ліжечка. Вони м'які, а також досить щільні тканинні смужки з різними наповнювачами. Захисні бортики ЕКО кріпляться по внутрішньому периметру меблів і захищають новонародженого від ударів об тверді деталі меблів, протягів, холодних стін, прямих сонячних променів.


Чотиристоронні моделі бортиків для дитячого ліжечка ЕКО закривають всі боковинки. Також ми пропонуємо половинчасті моделі захисних бортиків ЕКО, які залишають деякий простір відкритим. Ви маєте змогу бачити дитина, таким чином контролюючи її дії. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми пропонужмо захисні бортички для дитячого ліжечка ЕКО за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i