Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Bticino

  • Лідер продажу
  • Популярні

Опис категорії

Світильники Bticino, дверні дзвінки та відеодомофони


Бренд Bticino - це виробник сучасних освітлювальних приладів та іншої побутової техніки. Це італійська компанія, яка зараз відома в 60 країнах світу. Основна мета компанії - досягти максимальної ефективності своєї продукції. Гарний дизайн та використання новітніх технологій в освітленні Bticino також дуже важливі. Компанія виготовляє якісні світильники Bticino, які підійдуть для використання як в квартирі, так і ззовні.


В нашому асортименті, крім світильників є дверні дзвінки Bticino. Популярність дверних дзвінків вже не така, як раніше. На сьогоднішній день все більше людей підключають відеодомофони Bticino з дзвінком. Так, ви можете побачити, хто до вас прийшов і потім дистанційно відчинити двері. Відеодомофони з дзвінком – це максимальний захист вашої оселі від непроханих гостей. Дверні дзвінки бувають провідними та бездротовими. Провідні будуть коштувати набагато дешевше, але бездротові значно зручніші.


В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ми пропонуємо освітлювальні прилади Bticino, дверні дзвінки та відеодомофони, які будуть забезпечувати захист та комфорт вашій квартирі чи будинку. Ми радимо використовувати відеодомофон з дзвінком, щоб ви могли бачити людину, яка до вас прийшла. Якщо будете слідкувати за категорією Акції на нашому сайті, ви зможете купити дверні дзвінки Bticino або світильники дешевше.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i