Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

BAYSIDE

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники BAYSIDE та стельові вентилятори з дистанційним керуванням


Світильники BAYSIDE є частиною великої австралійської компанії освітлення під назвою Beacon Lighting. Під брендом BAYSIDE створюються стельові вентилятори BAYSIDE зі світлом і без нього, а також світильники BAYSIDE з дистанційним керуванням. Для виробів характерний простий мінімалістський дизайн. Якщо ви віддаєте перевагу функціональності та якості при виборі освітлення, то освітлення BAYSIDE - це те, що вам потрібно.


Вентилятори BAYSIDE зі світлом мають змогу охолодити приміщення, в якому ви знаходитеся досить швидко. Це особливо актуально в спекотні літні місяці. В нашому асортименті є вентилятори, якими можна керувати за допомогою пульта дистанційного управління. Такі вентилятори коштують трохи дорожче, але воно того однозначно варте. Крім вентиляторів, ми продаємо світильники BAYSIDE з дистанційним керуванням, це значно спрощує перемикання режимів, якщо наприклад ви лежите в ліжку.


Освітлення BAYSIDE, яке встановлене у вентилятор, досить яскраве та не споживає багато електроенергії. Якщо ви хочете, щоб було комфортно та стильно у вашому помешканні, радимо встановити світильники BAYSIDE та стельові вентилятори зі світлом. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете купити світильники BAYSIDE та вентилятори на стелю за досить вигідною ціною. Слідкуйте за нашими акціями, якщо хочете заощадити більше коштів.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i