Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

APLED

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники APLED для дому та промисловості


APLED - чеська компанія, що займається виробництвом та продажем світлодіодного освітлення. Вони зосереджуються на класичному внутрішньому освітленні інтер’єру дому APLED, а також на промисловому освітленні APLED, такому як точкові світильники або лампи громадського освітлення. Орієнтуючись на світлодіодні технології, компанія доводить свою зацікавленість в останніх тенденціях, навколишньому середовищі та економії витрат на електроенергію.


Бренд APLED розуміє, що при виготовленні промислових освітлювальних приладів важливо продумати всі конкретні претензії, тому може представити дійсно якісні світильники APLED, які будуть гарантувати безпеку. Тому ви можете бути впевнені, що компанія виробляє якісне освітлення APLED, яке підійде для використання як на виробництві, складах, так і в домашніх умовах. Світлодіодне освітлення APLED – це саме те, що потрібно сучасній людині для інтенсивного світіння та економії коштів.


Використовуючи світлодіодні світильники APLED можна зекономити до 10 разів на рахунках по електроенергії в порівнянні зі світильниками, які мають звичайні лампи розжарювання. Для виробництва, заводів в нашому асортименті є промислові світильники APLED. Вони дуже надійні і працюють тривалий термін – до 50 000 годин. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете обрати освітлення APLED саме для ваших цілей та купити світильники за дійсно доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i