Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

ANSMANN

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Батареї ANSMANN та зарядні пристрої


Німецька компанія виготовляє акумулятори ANSMANN та їх комплектуючі з 1991 року. З моменту заснування бренд ANSMANN став світовим лідером на ринку мобільної енергетики не лише завдяки якісній продукції та новітнім технологіям, якими вона користується. Компанія відповідає суворим екологічним стандартам виробництва та отримала ряд нагород і патентів за свої ноу-хау . Компанія пропонує батареї ANSMANN, зарядні пристрої, ліхтарики або, наприклад, нічні світла для дітей ANSMANN.


Філософія бренду ANSMANN полягає у створенні ідеального продукту за правильною ціною, використовуючи новітні технології. Компанія першою в 2009 році стала виробляти акумулятори найвищої місткості, яка досі залишається неперевершеною: 2850мАч для розміру АА і 1100мАч для розміру ААА. Зарядні пристрої ANSMANN і акумуляторні батареї високої місткості для фото і відеокамер мають особливий попит у професійних фотографів та блогерів.


Ліхтарики ANSMANN цінуються за високу якість і інноваційний дизайн. Вони в однаковій мірі придатні для професійного і побутового використання. Вся продукція фірми в обов'язковому порядку проходить багатоступінчастий контроль якості, сертифікована відповідно до європейських стандартів. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви завжди можете купити акумулятори та зарядні пристрої ANSMANN за доступною ціною. Якщо будете слідкувати за акціями на нашому сайті, то зможете купити ще дешевше.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i