Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

TRQ

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Аварійне освітлення TRQ за вигідною ціною


Бренд TRQ займається виробництвом та монтажем освітлювального обладнання. В нашому асортименті ви знайдете в основному під цією маркою технічне освітлення TRQ. Аварійне освітлення TRQ – це спеціальне освітлення яке може працювати автономно в надзвичайних ситуаціях, особливо у разі відсутності електроенергії. В усіх громадських будівлях, де збираються багато людей, повинно бути технічне освітлення TRQ, яке може працювати без підключення до електромережі.


Наявність аварійних світильників TRQ, правильність їх розміщення регулюються нормами техніки безпеки. Купити такі світлодіодні світильники TRQ – це обов’язкова річ для громадської організації, закладу або торгово-розважального центру. Дуже важливо мати аварійне освітлення TRQ в театрах або кінотеатрах. Завжди необхідно цінити життя людей, тому слід використовувати аварійне технічне освітлення в людних місцях.


Не знаєте, яке саме освітлення вам потрібно? Рекомендуємо використовувати LED світильники TRQ, які крім освітлення потрібного вам місця, допоможуть заощадити кошти на рахунках по електроенергії. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua доволі часто проходять різноманітні акції та розпродажі, тому ви зможете купити аварійне освітлення TRQ за більш дешевою ціною. Пам’ятайте, що ми радимо вам завжди мати в приміщенні аварійне технічне освітлення!
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i