Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Трекові світильники

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Точкові світильники для трекових систем


Трекові світильники - це прожектори зі спрямованим світлом, яке регулюється. Вони кріпляться на спеціальних рейках на стінах чи стелі. Трекове освітлення часто можна зустріти в магазинах, сучасних супермаркетах, в кафе, в офісах та в інших місцях як музеї тощо. Трекінгові світильники зі своїм лаконічним дизайном чудово підходять для будинку чи квартири, ремонт яких виконаний в мінімалістичному стилі. Складно переоцінити трекове світло на шинопроводі: у новизні дизайну, акцентуванні товару і збільшення продажів, також заощаджуючи кошти на електроенергії і обслуговуванні.


Принцип підбору світильників для трекових систем і їх кількість залежить від місця, призначення, площі приміщення. Для великих площ або для підвищеної яскравості радимо вибрати точкові трекові світильники великої потужності. Точкові світильники для трекових систем – це сучасна альтернатива галогенним та іншим лампам.


Трекові світильники комфортні для очей, миттєво включаються без зайвого шуму чи миготінню. Мають тривалий термін роботи, зазвичай до 50 000 годин, без додаткового обслуговування. У порівнянні зі звичайними лампи за допомогою трекового світла ви можете економити від 50 до 90%. Також у продажу є різна колірна гамма, якої достатньо для вибору оптимального для вас освітлення. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете купити трекові світильники та аксесуари до них за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i