Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

 • Люстра 1xE27/60W/230V

  4 днів тому компанія замовила
  Львів

  Люстра 1xE27/60W/230V
  Люстра 1xE27/60W/230V
  В наявності 5 шт.- відразу після публікації

  Наступні товари: протягом 3 тижнів

  - готово до відправки

  Початкова ціна:1 399 грн

  1 239 грн

  1 239 грн Без ПДВ

  Додати в обране

Під старовину люстри

 • Лідер продажу
 • Знижки за тиждень
 • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вінтажні люстри - антикварні люстри для вашого інтер'єру


Підвісна інтер'єрна люстра у формі ліхтаря? Чому ні? Вінтажний стиль, який посилається на минуле, вже позначився на ринку освітлення. У цій вкладці ми підібрали для вас різні типи вінтажних люстр, і для того, щоб інтер’єр був ідеально гармонізованим, ви також можете знайти у нас вінтажні підлогові та старовинні люстри. Незважаючи на швидкий розвиток сучасного життя, люстри під старовину завжди популярні.


Для створення повноцінної атмосфери вам знадобляться люстри у вінтажному стилі. Антикваріат виразно контрастує з сучасними інноваціями. Така зміна облаштування добре сприяє психічному здоров’ю. Антикварні люстри дуже впливають на ваше відчуття та настрій. Інтер'єр квартири, та її комфорт багато в чому залежить від вибору світильників. Вінтажні люстри у вигляді старовинного світильника зі свічками, будуть виглядати красиво з дизайнерськими вогнями, що імітують полум'я свічки.


Люстри у вінтажному стилі з молочно-білими абажурами, виглядають дуже ефектно в будь-якому інтер’єрі, але найгарніше у стилі лофт. Антикварні люстри не тільки дуже гарні, але й дозволяють відтворити всю концепцію інтер'єру вінтажного стилю. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете багато вінтажних люстр, які зроблять ваш інтер’єр неперевершеним. А якщо будете слідкувати за акціями на нашому сайті, то зможете купити старовинні люстри значно дешевше.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i