Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Придбайте ще на 2 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

 • Соляна лампа SALLY 1xE14/25W/230V

  1 годину тому замовив (-ла) Анаит М.
  Київ, Київ, КИЇВСЬКА

  Соляна лампа SALLY 1xE14/25W/230V
  Соляна лампа SALLY 1xE14/25W/230V
  В наявності 12 шт.- відразу після публікації

  Наступні товари: Зазвичай 7-14 днів

  - готовий до відправлення
  2 069 грн

  2 069 грн Без ПДВ

  Додати в обране

Соляні лампи

Vendor 3
 • Лідер продажу
 • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Соляні лампи з гімалайської або пакистанської солі


Скоріше за все ви вже десь бачили соляну лампу, чи то на полці в магазині або у когось в гостях. Спочатку ви можете подумати, що цей світильник виконує свою роль тільки в якості декору, але це не зовсім так. Електричні соляні лампи чудово впливають на організм людини і роблять її здоровішою, покращують мікроклімат, якщо в людини немає протипоказань. Бувають соляні лампи на свічці, які не споживають електроенергію.


Соляна лампа має плафон, який зроблений із екологічно чистого матеріалу – із солі. Усередині знаходиться лампочка, яка нагріває такий плафон. Найпопулярніші види ламп: соляні лампи з гімалайської солі та соляні лампи з пакистанської солі. Чим більше граней на плафоні має соляна лампа, тим більше має випромінювання. Обирайте соляну лампу з рельєфним плафоном. Ще соляна лампа має підставку, на якій вона стоїть та вимикач.


Принцип роботи соляної лампи полягає у взаємодії солі і тепла, яке віддає підключена до мережі лампочка або звичайна свічка. Під час роботи соляної лампи виробляються негативно заряджені іони, які очищують повітря і зміцнюють імунітет людини. Ціна соляної лампи може бути різної, все залежить з якої солі вона виготовлена і від якого виробника. На нашому сайті є багатий вибір ламп, можете одним кліком купити соляну лампу, яка вам сподобається. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua часто діють знижки за допомогою яких ви зможете купити соляну лампу дешевше.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.