Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Paul Neuhaus

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Стельові світильники та настільні лампи Paul Neuhaus


Німецький бренд Paul Neuhaus, який спеціалізується на виробництві освітлювальних приладів, був заснований в 1962 році. Як це прийнято для німецьких компаній, цей виробник також робить особливий акцент на якості освітлення Paul Neuhaus. В даний час виробництво зосереджується в основному на світлодіодних світильниках Paul Neuhaus. Якщо ви шукаєте якісне та доступне освітлення, світильники Paul Neuhaus - це саме те, що вам потрібно.


Керівник компанії каже: ""Ми завжди орієнтуємося на замовника та товари. Завдяки нашому асортименту світильників та люстр Paul Neuhaus ми хочемо відповідати різним вимогам замовника"". Стельові світильники Paul Neuhaus вдало поєднують в собі плавні форми, функціональність і сучасний дизайн. Для виробництва точкових світильників Paul Neuhaus застосовуються тільки безпечні матеріали і сучасні технології при їх виробництві.


З 2015 року компанія використовує бездротові технології в своїх світильниках та настільних лампах Paul Neuhaus. Ним можна керувати за допомогою додатку ZigBee у вашому смартфоні. У житті компанії були не тільки чудові дні. В 1981 році була пожежа на заводы, що привело до одного року простою та збитків в п’ять мільйнонів німецьких марок. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви маєте змогу купити люстри, настільні лампи та світильники Paul Neuhaus за вигідною ціною.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i