Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Narva

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники NARVA для внутрішнього та вуличного освітлення


Бренд NARVA - німецька компанія, що виробляє світильники з 1966 року. Компанія спеціалізується на розробці і виробництві високоякісного промислового освітлення. Маючи чеське представництво з 1993 року, компанія поставляє на наш ринок лампочки NARVA, люмінесцентне і аварійне освітлення. Однак компанія NARVA не недооцінює розвиток світлодіодних технологій, і в своєму портфоліо вона також пропонує підвісні світильники NARVA, стельове і зовнішнє освітлення. Протягом 50 років компанія займалася виробництвом джерел загального освітлення NARVA для побутових цілей.


Основним направленням компанії став ретельний контроль всіх етапів виробництва, модернізації випущеного люмінесцентного освітлення NARVA, пошук нових рішень в сфері виробництва джерел світла. Відповідальне ставлення до роботи і знання своєї справи дозволило бренду NARVA тривалий час залишатися лідером в своєму сегменті ринку. Штат професійних розробників та інженерів працював над поліпшенням внутрішнього освітлення NARVA, випускаючи якісні та по-німецьки надійні вироби.


Ще компанія виробляє аварійне освітлення NARVA, яке можна застосувати для освітлення складських приміщень, заводів чи лікарень. Також в продажі є лампочки для зовнішнього освітлення NARVA. З метою розширення виробництва і виходу на нові ринки збуту засновники бренду прийшли до рішення злитися з такою великою корпорацією, як LEDVANCE. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви можете купити світильники та лампочки для вуличного освітлення NARVA.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i