Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Люстри для кухні

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Кухонні люстри на будь-який смак та за доступною ціною


Люстра на кухню є одним з найважливіших аксесуарів, який підкреслює і доповнює простір на кухні. Кухня - це місце, де зустрічаються всі члени сім’ї (наприклад, на сніданок, обід, вечерю), і тому важливо приємно і достатньо освітлити кімнату приємною і привабливою кухонною люстрою. Тут ви знайдете всі типи та кольори люстр кухонних. Якщо ви шукаєте зелені люстри або люстри, які ідеально впишуться в романтичні кухні.


Головні відмінності різних люстр для кухонь:


  • Кількість точок світла. Для невеликої кухні підійде люстра для кухні з одним плафоном. Для великих приміщень краще обирати люстру з двома або більше плафонами.
  • Форма і дизайн плафона. Важливо враховувати дизайн кузні та колірну гамму. Для сучасного інтер’єру підійдуть сучасні люстри на кухню з кольорового або матового скла. Для класичної кухні зазвичай обирають люстру з дерева або у формі квітки.


Підбираючи люстру, зверніть увагу на її вартість. Не варто купувати найдешевші варіанти люстр для кухні так, як для їх виробництва використовуються матеріали низької якості. Краще обирати відомі бренде по середній ціні як мінімум. Ви купуєте люстру на кухню дуже рідко, тому краще поставитися до цього питання серйозно. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua достатньо вибору люстр на будь-який смак.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.