Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Linea Light

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники Linea Light для внутрішнього освітлення


Бренд Linea Light Group спонсорує окремі компанії, що займаються різними напрямами виробництва освітлення. Завдяки об'єднанню фахівців, високотехнологічним процедурам і якісним матеріалам, світильники Linea Light входять в число кращих освітлювальних приладів.


Освітлення Linea Light було засноване в 1985 році, на сьогоднішній день входить в концерн Linea Light Group. Linea Light займається виробництвом світильників, люстр Linea Light, настільних ламп, підвісних і настінних світильників Linea Light в класичному і сучасному стилі оригінальної форми і дизайну. На сьогоднішній день вони яляются одним з найбільших виробників інтер'єрних люстр і світильників. Виробництво світлодіодних люстр Linea Light проводиться вручну з використанням тільки найякісніших матеріалів та муранського скла, яке надає світильників чарівну, витончену гру і сяйво. Компанія Linea Light ідеально поєднує в собі вишукане кчество і помірну ціну.


При цьому компанія випускає також продукцію для домашнього освітлення в сучасному стилі. Зазвичай це лаконічні, але оригінальні світильники Linea Light чудової якості, які гармонійно вписуються в інтер'єр квартири, будинку або котеджу. Linea Light Group - далеко не найстаріша компанія в Італії. Однак грамотний менеджмент допоміг їй піднятися на вершину і заслужити репутацію універсальної фабрики. Серед світильників бренду Linea Light ви знайдете практично все, що потрібно для освітлення інтер'єру будинку (будь-якої кімнати - від вітальні до ванної), а також офісу, готелю, ресторану, магазину і будь-якого іншого об'єкта.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i