Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

LDST

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Сходове освітлення LDST за доступною ціною


Бренд LDST є виробником високоякісної освітлювальної техніки, яка представлена в нашому електронному магазині переважно в розділі настінних світильників та сходового освітлення LDST. Яскраві і стильні, настінні світильники LDST беруть початок у дорогих канделябрах минулих століть, дозволити собі які могли тільки обрані члени суспільства. Деякі моделі своїм унікальним виконанням та позолотою і зараз нагадують про ті часи, вдало вписуються в інтер'єр в класичному стилі.


Сходи давно перестали виконувати тільки практичну функцію, залишаючись виключно сполучною ланкою між поверхами. Тому радимо вам розглянути світильники для сходів LDST. Сучасні багатоповерхові будинки, пентхауси і багатоповерхові квартири можуть похвалитися сходовими прольотами, які є справжніми шедеврами дизайну. Їх функціональна значимість доповнюється декоративною складовою і важливу роль в цьому процесі виконує підсвічування сходів. Підсвічування сходів LDST дає можливість зручно переміщатися, незалежно від часу доби. Таким способом підвищується комфортабельність перебування в апартаментах.


Місцеве освітлення LDST допомагає організувати правильне світлодіодне підсвічування сходів LDST, а також відіграє роль доречного декоративного елементу. Найчастіше, для організації корисного освітлення в нижній зоні сходів застосовуються підлогові світильники або точкові, які монтуються в стіну. Світильники LDST для підсвітки, які розміщуються під сходами, в більшій частині грають декоративну роль і створюють певну атмосферу. Вони випромінюють приглушене світло і візуально відокремлюють один щабель від іншої. В результаті виходить своєрідне зонування всього сходового прольоту.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i