Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

FANAWAY

  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Вентилятори FANAWAY - стельові вентилятори з вбудованим світлом


Бренд FANAWAY є частиною великої австралійської компанії, яка займається виробництвом освітлення Beacon Lighting. Компанія спеціалізується на виробництві стельових вентиляторів зі світлом FANAWAY. Вентилятори здивують вас своєю практичністю, але в основному своїм красивим і нетиповим дизайном. Якщо ви думаєте про вентилятор, який ще буде освітлювати кімнату - не вагайтесь, з вентиляторами бренду FANAWAY ви точно не промахнетесь.


Вентилятори зі світлом FANAWAY - це можливість поліпшити циркуляцію повітря в приміщенні, особливо влітку, коли сильна спека і в кімнаті немає кондиціонеру. Така можливість дозволяє вам одразу придбати і світильник і вентилятор FANAWAY, таким чином заощадивши гроші на купівлі окремих пристроїв. Ми пропонуємо широкий вибір стельових вентиляторів FANAWAY з вбудованим освітленням, це може бути невеликий світильник або повноцінна люстри зі світлодіодною технологією.


Лопаті вентиляторів FANAWAY за потребую можуть бути повністю сховані у верхній частині корпуса вентилятора, наприклад коли взимку вам вентилятор не потрібен, щоб на ньому було менше пилу. Світильник зі складеними лопатями практично не відрізняється від звичайної лампи або підвісною люстри. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви зможете купити вентилятори зі світлом FANAWAY за доступною ціною. Ми регулярно проводимо акції, слідкуючи за якими ви зможете купити товар дешевше.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i