Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Показати щеПоказати менше

Eglo

  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники EGLO для створення неперевершеного освітлення


Світильники EGLO пропонують гарний дизайн та високу якість за дуже привабливими цінами. Австрійський бренд EGLO, чиє походження датується 1969 роком, заснувала одну з провідних компаній з виробництва ламп в Європі. Завдяки постійному розвитку бренд EGLO отримав можливість відкрити більш як 70 локацій по всьому світу. Цей бренд в усьому світі належить до числа найуспішніших постачальників декоративного освітлення для внутрішнього освітлення EGLO та зовнішнього освітлення EGLO.


Світильники ЕГЛО, виготовлені з якісних матеріалів з дуже красивим обробленим дизайном. Створена колекція, тому ви можете легко придбати люстру, лампу і настінний світильник з однаковим зовнішнім виглядом. Компанія також пропонує вуличне освітлення EGLO для вашого саду та приміщень навколо будинку. У меню ви можете знайти сонячні ліхтарі, садові лампи EGLO, ґрунтові світильники та люстри EGLO.


Якщо ви хочете якість за вигідною ціною, світильники та люстри ЕГЛО - хороший вибір для вас. Команда EGLO має багато професійних дизайнерів, які працюють над створенням нових колекцій. Бренд EGLO регулярно співпрацює з відомими світовими дизайнерами і створює ексклюзивні світильників, які задають тренду у світі. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете багато світлотехніки, як ЕГЛО люстри, на будь-який смак та за доступною ціною.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i