Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Dalber

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Настінні світильники та дитячі лампи Dalber


Іспанська компанія спеціалізується на виробництві дитячого освітлення Dalber. У нашому асортименті ви знайдете настінні світильники та дитячі лампи Dalber, тобто освітлення, яке доповнює основне центральне. Популярні мотиви - машини та принцеси. Бренд Dalber працює на ринку з 1988 року і підкреслює не тільки барвистий дизайн, який підтримує дитячу уяву та творчість, але перш за все безпеку. Усі дитячі настінні світильники Dalber проходять тести безпеки відповідно до стандартів Європейського Союзу.


Дитяче освітлення Dalber може працювати в кількох режимах - яскраво освітлювати простір або мати м’яке світла і служити нічником. Дитячі лампи Dalber мають міцний корпус, який не перегрівається, абсолютно безпечен для здоров’я дитини та не містить дрібних деталей, які дитина може проковтнути. В нашому асортименті ми маємо безліч підвісних світильників, ламп, люстри, настінних світильників Dalber з різним декором і обробкою.


За допомогою дитячого освітлення Dalber ви зможете створити неповторну атмосферу в дитячій чи підлітковій кімнаті. Всі освітлювальні прилади бренду Dalber добре продумані та зроблені, щоб порадувати дітей. Дизайнери компанії постійно працюють над оновленням колекцій люстр та дитячих ламп Dalber. В нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете дитяче освітлення Dalber, яке ви не зможете не купити.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i