Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Attralux

Vendor 5
  • Лідер продажу
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодні лампочки ATTRALUX для вашої квартири

ttps://www.svit-lamp.ua/

Бренд ATTRALUX - голландська компанія, яка пропонує базовий вибір енергозберігаючих світильників ATTRALUX. Ми пропонуємо широкий асортимент якісних світлодіодних лампочок ATTRALUX за вигідною ціною. Ми не продаємо світильники ATTRALUX, наша пропозиція включає їх лампочки ATTRALUX, які користуються великою популярністю серед покупців.


Все частіше люди планують замінити класичне джерело світла на світлодіодні лампочки. Порівняно з лампами розжарювання, лампочки ATTRALUX більш еффективні, мають яскравіше світіння та економлять вам багато електроенергії. В майбутньому люди все не будуть користовуватися звичайними лампами, усі перейдуть на використання світлодіодного освітлення ATTRALUX. Світлодіодні лампочки мають багато переваг серед інших видів лампочок. Світлодіодні лампочки ATTRALUX вироблять в 5-6 разів більше світла при однаковому навантаженні та можуть служити до 50 000 годин, часом вони можуть ламатися, але іх можна обміняти за гарантією, яка зазвичай триває два роки.


В останні час ціна на енергозберігаючи лампочки ATTRALUX почала падати, можливо це зв’язано з тим, що вже багато конкурентів виготовляють світлодіодні лампочки. А чим більше конкурентів, тим якісніші будуть лампочки. В нашому інтернет-магазині ви зможете купити як світлодіодні лампочки ATTRALUX, так і рефлекторні лампочки за доступною ціною. А купуючи лампочки на нашому розпродажі, ви маєте змогу суттєво зекономити кошти.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o. | Усі права збережені. Інформація про обробку персональних даних. i