Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Водонепроникна підсвітка картин

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Водонепроникне підсвічування для картин з різним рівнем захисту


Водонепроникна підсвітка картин не боїться води, вологи, коли ви протираєте картину від пилу. В нашому асортименті уся водонепроникна підсвітка для картин має спеціальний захист, який називається Ingress Protection або скорочена назва IP. Це означає що водонепроникна картинна підсвітка має певну ступінь захисту від води і вологи. Чим вище значення, тим краще водонепроникне освітлення картин має захист від різного роду твердих речовин та будь-яких рідин. Найпоширеніші значення, які має водонепроникне освітлення для картин – це IP65, IP67 і IP68.


Найпоширенішим водонепроникним підсвічуванням картин являється освітлення зі значеннями на маркуванні IP65, IP67 і IP68. Різниця між цими значеннями може бути дуже суттєвою. IP65 – це часткова водопроникність. Водонепроникне підсвічування для картин не повністю захищена від води, вона захищена від вологи, але повністю занурювати її у воду не треба. IP67 – це означає додаткова водонепроникність. Ми не радимо занурювати IP67 у воду на тривалий час, хоча водонепроникна підсвітка картин має гарантію від виробника. Водонепроникна підсвітка для картин зі значенням IP68 витримує повне занурення у воду на тривалий час (до 3х годин).


Якщо ви хочете обрати водонепроникну картинну підсвітку на кухню, то радимо обрати підсвітку зі значенням IP65. Якщо ви плануєте встановити підсвітку на вулицю чи у ванну кімнату рекомендуємо обирати водонепроникне освітлення картин з максимальним рівнем захисту від води. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви маєте змогу купити водонепроникне підсвічування для картин за дійсно вигідною ціною.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.