Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Акумуляторні та USB вентилятори

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

USB настінні вентилятори та охолоджувачі повітря


Зручний невеликий акумуляторний вентилятор, симпатичний і унікальний, створює приємне враження на користувача, має достатній потік повітря і може працювати і одночасно заряджатися від USB, коли батарея розряджена. Даний USB вентилятор має поворотний механізм, що дозволяє направити потік повітря в потрібне місце на столі. (Відсік з лопатями можна направляти вгору-вниз).


USB настінний вентилятор без проблем може використовуватися дітьми і ви зможете не переживати за їх безпеку. Він має бути з маленькими прорізами, куди дитина не зможе засунути пальці, також кнопка включення-виключення натискається дуже легко і навіть для самих маленьких це не буде складністю. Дана модель має 2 швидкості роботи (середня і максимальна). Ви зможете підбирати необхідний режим роботи для себе. При роботі бездротовий складний вентилятор не створює гучних звуків, здатних перешкодити відпочинку.


Портативні вентилятори можна встановлювати в спальні або дитячій кімнаті або брати з собою в громадський транспорт, автомобіль або на прогулянку. Також такий вентилятор підходить тим, хто любить максимально засмагати на пляжі. Працювати USB настінний вентилятор може до 6 годин, а повністю заряджається за 3-4 години. В продажі також є USB охолоджувачі повітря за вигідною ціною.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.