Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

LED підсвітка картин

Vendor 5
  • Лідер продажу
  • Знижки за тиждень
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світлодіодна підсвітка для картин - LED освітлення


Світлодіодна підсвітка для картин додасть полотну «життя», деякого обьему і загадковості. Важливо тільки правильно розставити такі акценти в приміщенні, де така підсвічування необхідна. Світлодіодна підсвітка картин допоможе підкреслити красу і елегантність не тільки красивих настінних полотен, але і всього інтер'єру. Тому господарям окремих полотен або цілих картинних галерей необхідно обов'язково замислитися над купівлею такого виробу. У нашому інтернет-магазині представлено широке розмаїття моделей LED підсвітки картин, що в значній мірі полегшить процес вибору.


Стилістичне розмаїття картин вразить навіть найвимогливіших естетів. LED підсвітка для картин представлена в класичному стилі з нотками брутальності або в романтичному стилі з невеликим декором. Конструкція таких світильників, як правило, виконується в правильних геометричних формах. Світлодіодне освітлення картин підійде для різних інтер'єрів, адже вони зроблені в спокійних монохромних відтінках. Це зроблено спеціально, щоб не відволікати увагу від картини.


Світлодіодне освітлення для картин організує якісне і ефективне освітлення картини і приміщення в цілому, естетично підкреслить полотно і допоможе завершити дизайнерську задумку. LED освітлення картин може також замінити основний освітлювальний прилад, тобто нести в собі функцію нічника або торшера. Такі моделі не споживають велику кількість електроенергії. LED освітлення для картин - це популярні моделі, адже вони мають тривалий термін експлуатації і правильну передачу кольору, в них відсутнє ультрафіолетове випромінювання.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.