Нова складська система вже успішно працює, і ми знову доставляємо товари з тією швидкістю, до якої ви з нами звикли. Просимо вибачення за попередню затримку. Більше тут.
Levý banner
Pravý banner
Меню


0 0 грн
Додайте товари на 4 000 грн
i отримайте БЕЗКОШТОВНУ доставку.
Категорія

Фільтрація

Завантаження фільтра ...

Immax Neo

Vendor 1
  • Лідер продажу
  • Популярні
Більше бестселлерів

Опис категорії

Світильники Immax NEO та розумні лампочки за доступною ціною


Розумне освітлення Immax NEO є ідеальним помічником для вашого розумного будинку. Бренд Immax NEO здивує вас простотою управління освітленням за допомогою мобільного телефону або пульта дистанційного керування. Ви можете вибрати з різних типів освітлювальних приладів (люстри, світильники Immax NEO або смарт лампи). Переконайтеся, що інтелектуальні лампи Immax NEO можуть бути одночасно комфортними та з неповторним дизайном. Немає жодної причини, чому вам не спробувати інтелектуальні світильники Immax NEO. Ми впевнені, що ви почнете користуватися тільки інтелектуальним освітленням Immax NEO.


Розумні лампочки Immax NEO, завдяки своїм функціональним можливостям, отримали величезну популярність і вже стають заміною для звичайних ламп розжарювання. Розумні світильники Immax NEO виконані у мінімалістичному елегантному стилі і підходять для дизайну будь-яких кімнат, з різними висотами стель. Зазвичай наші клієнти встановлюють димерні лампи Immax NEO у вітальню та спальню. Димерний світильник Immax NEO за освітленням дуже схожий на сонячне світло, яскравість також можна регулювати за допомогою такого світильника.


Розумне освітлення Immax NEO допоможе вам розслабитися після роботи, або навпаки можна збільшити яскравість для активних занять як читання книги. Такий світильник надасть вам відчуття комфорту та здоров’я для ваших очей. Ще смарт лампи Immax NEO заощадять вам багато грошей на споживанні електроенергії. У нашому інтернет-магазині Svit-lamp.ua ви знайдете широкий асортимент розумних світлодіодних стрічок Immax NEO за вигідною ціною.

Copyright © 1990 – 2023 Інтернет-магазин Svit-lamp.ua | Усі права збережені.